Lokalizacja hurtowni ma kluczowe znaczenie dla powodzenia i rozwoju firmy. Obecnie coraz częściej przedsiębiorcy wybierają hurtownie znajdujące się w centrach handlowych jak np. prężnie działające centrum hurtowe w Wólce Kosowskiej. Warto się zastanowić czy jest to korzystne rozwiązanie.

Hurtownia a powierzchnia magazynowa

Pierwszym argumentem za wyborem hurtowni w centrum handlowym jest możliwość obniżenia kosztów. Redukowane są wydatki związane z transportem, ponieważ sprzedaż przeprowadzana jest w bezpośredniej odległości od powierzchni magazynowej. Dzięki temu, że centrum handlowe daje możliwość bezpośredniej sprzedaży, przedsiębiorcy importujący produkty mogą obniżyć koszty operacyjne.

Zmniejszenie wydatków wpływa bezpośrednio konkurencyjność firmy. Dzięki konkurencyjnym kosztom i możliwości bezpośredniej sprzedaży hurtownie chińskie wraz z galerią handlową GD Poland to bardzo ciekawe rozwiązanie dla przedsiębiorców.

Szeroko zakrojony marketing

Ważnym elementem jest możliwość korzystania z efektów działań marketingowych realizowanych przez centrum handlowe skupiające wielu hurtowników. Na pewno rozpoznawalność centrum handlowego przykuwa uwagę klientów i powoduje większe zainteresowanie daną marką. GD Poland na przykład prowadzi szeroko zakrojone wspólne akcje marketingowe promujące centrum handlowe.

Lokalizacja i łatwy dostęp

Należy również wziąć pod uwagę korzystną lokalizację hurtowni. Centra handlowe posiadają zwykle korzystne rozwiązania komunikacyjne oraz zapewniają dostępność dróg i autostrad oraz transport publiczny. Na koszty logistyczne mają wpływ niektóre lub wszystkie z tych zmiennych i mogą one wpływać na konkurencyjność firmy lub atrakcyjność obiektu magazynowego dla klientów. Chińskie Centrum w Wólce Kosowskiej wyróżnia się tym, że jest położone w 25 km od Warszawy przy drodze krajowej E77 (kierunek Warszawa – Kraków).  Do centrum handlowego Wólka Kosowska można dojechać też warszawską komunikacją podmiejską, liniami: 728 i 721 oraz autobusami grójeckiego PKS, które zatrzymują się w miejscowości Wygoda.

Dostęp do klientów

Różnorodność oferty, korzystne ceny i szeroki rynek zbytu gwarantują uzyskanie zadowalających obrotów ze sprzedaży. Centra handlowe przyciągają klientów poszukujących różnorodnych dóbr. Warto mieć swój lokal w miejscu, przez które przewijają się dziesiątki tysięcy odwiedzających. W ten sposób ma się stały dostęp do potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani oferowanymi produktami.

Chińskie Centrum w Wólce Kosowskiej – rozwiązanie odpowiadające na potrzeby hurtowników

Chińskie centrum GD Poland to jedna z największych hurtowni różnorodnych produktów w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie na powierzchni hurtowej o obszarze 40 ha znajduje się szeroki wybór produktów importowanych z Azji oraz pochodzenia polskiego. W Chińskim Centrum Handlowym GD Poland działa obecnie około 650 firm operacyjnych z Chin, Wietnamu, Turcji, Indii i innych krajów Azji oraz Polski.

Kompleks w Wólce Kosowskiej obejmuje 6 centrów handlowych i 4 wielkopowierzchniowe magazyny, w których można przechowywać produkty w komfortowych warunkach. Na terenie Chińskiego Centrum Handlowego znajduje się również hotel, z którego mogą skorzystać najemcy lokali jak również ich klienci. GD Poland planuje dalszy rozwój centrum hurtowego i powiększenie o kolejne hale usługowo-handlowe. Centrum w Wólce Kosowskiej przykuwa uwagę licznych przedsiębiorców, którzy przyjeżdżają do GD Poland, aby kupić produkty w ilościach hurtowych wysokiej jakości i w bardzo dobrej cenie. Dzięki szerokiemu asortymentowi różnego rodzaju produktów mogą skompletować szeroki zakres towarów do własnych sklepów.

Warto zainteresować się kompleksowym rozwiązaniem jakim jest wynajmowanie powierzchni hurtowej w centrum handlowym. Jest to dobry pomysł na poprawienie kondycji oraz rozwój firmy dzięki niższym kosztom transportu, dogodnej lokalizacji, lepszemu zrozumieniu potrzeb klienta oraz wspólnym, profesjonalnym akcjom marketingowym czego najlepszym przykładem jest centrum hurtowe w Wólce Kosowskiej.

Źródło: GD Poland – szeroki wybór odzieży i obuwia dla każdego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here