Podstawowe, krótkotrwale szkolenia można organizować w siedzibie firmy. Jednak każdy, kto choć raz prowadził dla swoich podopiecznych warsztaty kompetencyjne, doskonale powinien zdawać sobie sprawę, że w przypadku rozbudowanego i kompleksowego programu nauczania zmiana otoczenia jest bardzo istotna. Inne miejsce od tego, w którym pracownicy codziennie wykonują służbowe obowiązki, pozytywnie wpływa na możliwości percepcyjne uczestników. Dobrym pomysłem jest szkolenie nad morzem, które pozwala połączyć efektywną naukę z udanym odpoczynkiem.

Gdzie zorganizować szkolenie nad morzem? Ciekawą ofertę przygotował nowoczesny hotel Primavera mieszczący się w Jastrzębiej Górze. Na co mogą liczyć klienci?

Łatwy dostęp do szkoleń nad morzem – lokalizacja

Bardzo istotna jest lokalizacja obiektu, w którym mogą odbywać się spotkania dokształcające. Hotel Primavera znajduje się zaledwie ok. 40 km od Trójmiasta, a Jastrzębia Góra jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miastami. Dzięki temu uczestnicy konferencji odbywających się w tym miejscu mają możliwość szybkiego i swobodnego dojazdu.

Nowoczesne sale szkoleniowe nad morzem

Kluczowe jest dostosowanie infrastruktury do przebiegu i tematyki spotkania oraz ilości osób biorących w nim udział. Największy komfort zapewniają nowoczesne sale szkoleniowe nad morzem, które wyposażone są zarówno w najlepszy sprzęt audiowizualny oraz dobre oświetlenie, jak i urządzenia klimatyzacyjne gwarantujące uzyskanie przyjemnych warunków do długotrwałego przebywania w jednym pomieszczeniu przez wiele osób. Zatem gdzie zorganizować szkolenie nad morzem?

W hotelu Primavera można wynająć sale konferencyjne o powierzchni od 52 m2 do 750 m2. Z najobszerniejszych pomieszczeń może jednocześnie korzystać nawet 1200 osób. Jest to świetna propozycja dla olbrzymich firm, które planują szkolenia dla osób zatrudnionych we wszystkich filiach.

Każda sala jest klimatyzowana, wyposażona w wygodne krzesła oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny pozwalający na wykorzystywanie różnych form przekazu. Dużym atutem największych sal jest możliwość wjechania na nie samochodem, co jest szczególnie ważne w przypadku szkoleń motoryzacyjnych lub sprzedażowych dla przedsiębiorstw dystrybuujących pojazdy. Uczestnicy konferencji mogą wtedy dokładnie zapoznać się z konstrukcją, częściami zewnętrznymi i wewnętrznymi auta.

Zmiana otoczenia

Profesjonalne, kilkudniowe zajęcia, których celem jest zwiększenie kompetencji ekipy, wymagają maksymalnego skupienia uczestników, które możliwe jest jedynie przy pozytywnym nastawieniu i odczuwaniu wewnętrznego spokoju. Właśnie dlatego dobrze jest zmienić otoczenie z codziennego miejsca pracy i postawić na szkolenie nad morzem w nowoczesnym hotelu.

Ośrodek Primavera znajduje się przy jednej z najatrakcyjniejszych plaż na polskim wybrzeżu oraz w pobliżu przepięknego Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co umożliwia zażywanie aktywnego odpoczynku na świeżym i pełnym jodu morskim powietrzu oraz organizowanie ciekawych spacerów. Taki relaks po zajęciach pozwala zregenerować zarówno ciało, jak i umysł, wyzwala pozytywne emocje, motywuje i znacznie poprawia percepcję uczestnika konferencji, a także pozwala przystąpić do kolejnych szkoleń z tzw. świeżą głową.

Łączenie nauki z wypoczynkiem w pięknym otoczeniu pomaga w budowaniu owocnej komunikacji między wykładowcami a słuchaczami. Dlatego wynajem sal szkoleniowych nad morzem to dobry pomysł w przypadku chęci efektywnego zwiększania kompetencji załogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here