Akcesoria malarskie, plastyczne
O Firmie Oferta Download Poradnik Kontakt
Strona główna O firmie Sklepy firmowe Rzeszów
Chcesz abyśmy powiadamiali Cię o wszystkich nowościach z naszej oferty oraz o wszystkich wydarzeniach związanych z naszą firmą?
Zostaw swój e-mail!

Rzeszów

Rzeszów

  

Sklep firmowy TAP


SKLEP DLA PLASTYKÓW – TAP

Sklep dla artystów plastyków, grafików, hobbystów, konserwatorów.
Jest to jedyny sklep dla plastyków, który w swojej ofercie posiada cały asortyment produktów firm Talens Polska i Royal Talens dlatego też daje swoim klientom możliwość zakupu oraz zapoznania się z wszystkimi materiałami produkowanymi przez obydwóch producentów.
Oferta uzupełniona jest materiałami konserwatorskimi oraz produktami firmy Creall, która to firma specjalizuje się w produkcji materiałów do twórczości plastycznej zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów. 
Wiele z oferowanych produktów nadaje się doskonale na prezenty okolicznościowe, nawet dla dzieci w wieku przedszkolnym, dając tym samym możliwość rozwijania zdolności plastycznych od najmłodszych lat.
Oprócz zakupów produktów prosto z półki istnieje także możliwość składania zamówień na produkty nie będące w standardowej ofercie, np. nietypowe rozmiary krosien czy podobrazi malarskich.


W sklepie można liczyć na miłą obsługę oraz fachową poradę.

Akceptujemy karty płatnicze:

Godziny otwarcia sklepu to 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku oraz 10.00 do 14.00 w soboty.

Sklep dla plastyków Talens
ul. Jagiellońska 12
Rzeszów


tel. +48 17 862 51 35


GPS
:

N 50°02’07.17”
E 21°59’56.37”Copyright © TAP Sp. z o.o. | ul. Przemyslowa 11 | 38-600 Lesko | tel. +48 13 46 888 00 | info@tap-art.pl         projekt i realizacja: ideo powered by Edito CMS